echo "";

FETISH PARTY

Fetish play party

Miesto : Metropol Bar, Špitálska 61 (Americké námestie), Bratislava

Dátum: 26.9.2020 (sobota)

Čas: Door open: 20:00

Party, po ktorej sa nebudete chcieť vrátiť do bežnej reality!

Dark Play Party V

Konať sa bude v Metropol Bare dňa 26. 9. 2020 (sobota) o 20h na Americkom námestí v Bratislave.

Predstavte si bizarný svet, v ktorom stále prežíva otroctvo, stredoveké tresty a rozmary aristokracie. V ktorom je človek odmeňovaný bolesťou a trestaný rozkošou. Svet temný a tajuplný. Vábivý a podmanivý. Miesto, kde sa bolesť mieša so slasťou. Pozývame Vás do neho. Lebo ako bolo povedané, jediný spôsob ako sa zbaviť pokušenia, je poddať sa mu. Dark Play Party je garanciou toho, že sa ráno nebudete chcieť vrátiť do bežnej reality!

Dark Play Party znamená tiež kvalitne vybavenú SM herňu s nástrojmi, množstvo fascinujúcich vystúpení a výbornú hudbu.

Jedná sa o party s uzavretou spoločnosťou.

V prípade otázok nás možte kontaktovat na darkplayparty@gmail.com.

Podmienky : 18+ Dresscode- Latex, lak, koža, uniformy, gothic, korzety, trans, kinky alebo aspoň elegant. Šatňa, sprcha a priestor na prezlečenie bude k dispozícii.

Vyhotovovavnie akýchkoľvek Video Audio alebo Foto záznamov je zakázané.

Predpredaj: 20 € na www.tootoot.fm

Na mieste: 25 €

Place: Metropol Bar, Špitálska 61 (Americké námestie), Bratislava

Date: 26.9.2020

Time: Doors open: 8:00 pm

Our Dark Play Party Vol. 5 is getting closer!

Again we warmly invite you to Bar Metropol, Bratislava, on Saturday September 26th, 2020 for our fifth evening of BDSM and fetish themed performances.

Yield to the temptation of the Darkness and join us at our fifth Dark Play Party in a world where medieval slavery, punishments and aristocratic whims still survive. Where one is rewarded by pain and punished with pleasure. A place where senses combine in an experience so dark, mystic and tempting that we guarantee you won´t want to return to mundane, normal life the morning afterwards. There is dark music, a mini human zoo, live SM shows, stand up show and BDSM workshops/lessons to keep your hedonistic soul entertained.

Facilities include a well equipped playroom, changing facilities and cloakroom for your street clothes, or alternate costumes.

For everyones‘ safety, this is a closed party. It is not open to the public and attendance is by invitation or approval only.

If you have any further questions, do not hesitate to contact us via email darkplayparty@gmail.com .

Conditions: 18+ Dress code: Latex, lace, leather, uniforms, gothic, corsets, trans, kinky, or at least elegant. Changing facilities and shower will be available.

Photography, video or sound recording is strictly prohibited!

Online: 20 € on www.tootoot.fm

On place: 25 €